Minust

Hei, armsad punusõbrad!

 

Tänan, et oled jõudnud Eda paberpunutiste lehele. Rõõm on Sind siin kohata, pakkuda avastamisrõõmu ja tutvustada Sulle paberpunumise imelist maailma.

Paberist punumise avastasin enda jaoks 2011. aasta lõpus. Olin sellel ajal oma kolmanda lapsega kodune ning otsisin juba mõnda aega väljakutset, midagi uudset, millega enda loovust arendada. Tegin kõikvõimalikest materjalidest lilli ja liblikaid, mis olid küll ilusad, aga hing ihkas midagi praktilist. Nägin käsitööliste kunagisel internetilehel Isetegija pabervitstest punutud kellukesi ning tekkis huvi. Seda enam, et ajalehti oli palju, mida sai kohe kasutusele võtta. Kui arvate, et asi läks libedalt, siis üldsegi mitte. Esimesed pabervitsad läksid otsejoones kaminasse, samasse kohta jõudsid veel nii mõnedki tööd ☺. Ju aga midagi selle ala juures oli, mis mind niiväga köitis, et ei jätnud jonni ja lõpuks õnnestus rullida punumiseks sobivad vitsad. 10a tagustest vitsadest ja tehnikast on tänapäevaks välja kasvanud korralikult töödeldud pabervitsad, mis teevad silmad ette igale kaugelt maalt pärit vitsakorvile, need on vastupidavad ja kestavad aastakümneid, nii kaua, et isu saab vahepeal täis ja mood jõuab ka muutuda 🙂

Mulle meeldivad praktilised esemed, taaskasutus, naturaalsus ja nende pikk eluiga. Minu valmistatud tööd ei ole kindlasti mitte masstoodang, vaid pigem rätsepatöö, tehtud vastavalt Sinu soovidele, mõõtudele, asukohale.

Niisama suure rõõmuga, kui mulle meeldib punuda, on alati vahva läbi viia ka töötubasid ja anda edasi aastate jooksul kogunenud teadmisi.

Loodan, et leiad minu lehelt endale nii mõndagi põnevat ja uudset.

Kohtumiseni-kuulmiseni!

Eda

minust
Shopping Cart